A héten írtunk arról, hogy balesetveszélyesen, a kerékpárút két sávja közé került ki egy STOP tábla. A hét végére kijavították a hibát.
A Füredi út egyik kereszteződésén a gyalogátkelőhellyel párhuzamosan van egy kerékpáros átkelő is. Ennél évek óta ki is volt helyezve a jobb oldalra a STOP tábla, jelezve, hogy amikor a jelzőlámpa nincs bekapcsolva, akkor sincs elsőbbségük a kerékpárosoknak. A héten kikerült egy második tábla is, pont a két keskeny sáv közé, középre, amely sok kerékpárost megbotránkoztatott. Többen jelezték is ezt olvasóink közül, ezért mi is megkérdeztük az illetékeseket, hogy mi okozta ezt a kihelyzést.
A két sáv közé helyezett táblába ha beleakad egy kerékpáros kormánya, komoly balesetet okozhat, ezért is adtak hangot nemtetszésüknek sokan.
A hibát pár nap után javították azt követően, hogy érdeklődtünk az illetékeseknél és középről a bal szélre, a sávtól kicsit távolabb került a tábla, így már gond nélkül el lehet haladni mellette.