Megható levél érkezett a mentőkhöz: „Esküszöm, megszerettem őket” – így köszönte meg egy beteg az életmentést
Ritkán látni ennyire őszinte, szívből jövő sorokat, mint amilyenek nemrég az Országos Mentőszolgálat egyik bejegyzésében jelentek meg. A történet főszereplője…
