Azonosítatlan anyagot bocsátott a szennyvízcsatorna rendszerbe egy Debrecenbe települt cég
A Hajdú-Bihar Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közérdekű bejelentést tett Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalához, arról, hogy a Déli Gazdasági Övezetben…
