A debreceni rendőrök bódult állapotban elkövetett járművezetés vétség miatt indítottak eljárást a 21 éves fiatal férfival szemben. Anyagi káros baleset…
Tűzifát és élelmiszert is biztosított a helyi férfinak. A Debreceni Rendőrkapitányság szolgálatirányító parancsnokának, Szuhanics Tamás rendőr főtőrzsőrmesternek a tudomására jutott,…